Perşembe , Haziran 21 2018

Bekir Bozdağ Uyardı! “Kendinizi Bu Tüccarlara Kullandırmayın”


Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, son zamanlarda ekranlarda çok fazla çıkan sahte bal satıp dini sohbetler yapanlara karşı uyarılarda bulundu ve “Kendinizi bu tüccarlara kullandırmayın” ifadelerini kullandı. İşte detaylar…

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı olan Bekir Bozdağ, Haymana’da ki 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı’na katıldı ve burada gündeme dair açıklamalar yaptı. Son zamanlarda sürekli olarak ekranlara çıkan ve sahte bal satıp dini sohbetler yapan ya da cinsel objeler satıp bu ürünlerin arkasından dini sohbetler yapanlara karşı vatandaşlara uyarılarda bulundu ve bu kişilere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi. Ayrıca bu kanallara çıkarak din anlatanlara da seslenen Bekir Bozdağ, vatandaşlara olduğu gibi bu şahıslara da uyarılarda bulundu ve “kendinizi bu tüccarlara kullandırmayın” ifadelerini kullandı. 

KURANLARI AYAKLAR ALTINA ALIYORLAR 

Bu açıklamalarının ardından terörle mücadele konusunda da açıklamalarda bulunan Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, teröristlerin Mehmetçiklere hain saldırılarını Kuran’ı kerim üzerinden yaptığını söyledi ve kutsal kitabımızın içerisine bomba yerleştirdiklerini ve bu şekilde Mehmetçiklerimizi şehit ettiğini dile getirdi. Bu hainlere din düşmanı dediklerinde ise bazılarının ayağa kalktığını ve tepki gösterdiğini de dile getiren Bozdağ, “”Bunlara ‘din düşmanı’ dediğimizde bazı zavallılar ayağa kalkıyor, bazı hocalar bunlarla beraber alternatif cuma namazları kılıyor, kıldırıyorlar. Onlara sesleniyorum, bu alternatif cuma namazı kıldırdığınız, önüne geçip durduğunuz alçaklar kitabımız Kuran-ı Kerim’in içerisine bombaları koyuyorlar, Kuranları ayaklar altına alıyorlar ve insanları Kuran’ın içindeki bombalarla şehit ediyorlar” dedi. 
 

About

Check Also

Bekir Bozdağ Açıkladı! OHAL 3 Ay Daha Uzatılıyor

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrasında açıklamalarda bulundu ve OHAL’in 3 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir