Perşembe , Haziran 21 2018

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”


Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son olarak kocasından dayak yiyen kadınların şükretmesi gerektiğini söyleyince Deniz Akkaya adeta çılgına döndü. İşte detaylar…

Daha önce kız çocukları hakkında skandal açıklamalarda bulunan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, yine skandal ifadeler kullandı. Daha önce yaptığı açıklamalarda kadınların cehennem kadar tehlikeli olduğunu, 6 yaşındaki çocukların evlenebileceğini ve de bu da yetmezmiş gibi 3 yaşındaki kız çocuklarının akrabalarının ve amcasının yanına kilotlu bir şekilde çıkartılmaması gerektiğini de dile getiren Nurettin Yıldız, şimdi ise kadınların eşlerinden yediği dayaklar sonrasında şükretmesi gerektiğini söyledi. 

DENİZ AKKAYA ÇILGINA DÖNDÜ

İlahiyatçı Nurettin Yıldız’ın bu yönde yaptığı açıklamalar sonrasında ise ünlü sanatçı Deniz Akkaya adeta çılgına döndü ve sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Nurettin Yıldız’ın yaptığı son konuşmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Deniz Akkaya, Yıldız’ın artık susturulması gerektiğini söyledi. Akkaya, “Paylaştım bu insan düşmanını defalarca kez ama yeter! Artık bu adama biri dur desin! Bu adamın pervasız söylemleri bu ülkeyi korkunç bir imaja ve kara deliğe sürüklüyor! Yabancı sitelerde altyazı ile yayınlanıyor, bu adamın ketçap şehvet uyandırır, yorgana hallenmeyin abuklukları! Rezil rüsva oluyoruz ayrı, ama ben bir Türk kadını olarak diyorum ki, bu bir suçtur! Kadına şiddete davettir! Yeter artık bu adamı biri susturmalı” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir