Perşembe , Haziran 21 2018

Kadir İnanır’ın Doktoru Şok Etti! “Felç Kalabilir”


Geçtiğimiz günlerde evinde rahatsızlık geçiren ve hastaneye kaldırılan Kadir İnanır’ın 2 damarının tıkalı olduğu ve beyne giden bir damarından operasyon geçireceği açıklandı. Ayrıca bu ameliyat sonrasında felç kalma riskinin olduğu da açıklandı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz 11 Şubat tarihinde evinde bir anda rahatsızlık geçiren ve hemen hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın usta isimlerinden Kadir İnanır, hemen tedaviye alınmıştı. Tedavide ise Kadir İnanır’ın beynine pıhtı attığı ve bunun yanı sıra 2 damarının da tıkalı olduğu tespit edildi. Bir damarına stent takılan İnanır’ın ikinci ameliyatını olacağı da bizzat doktoru tarafından açıklandı.

FELÇ KALMA RİSKİ VAR

Kadir İnanır’ın çok riskli bir ameliyat geçireceğini ve bu ameliyata bizzat kendisinin de katılacağını açıklayan Prof. Dr. Ergun Demirsoy, usta sanatçının ameliyatının çok dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğini söyledi ve masada felç kalma riskinin olduğunu da dile getirdi. Beyne giden şah damarında ciddi bir hasar olduğunu ve bu damarı temizleyeceğini belirten Demirsoy, “Yaptığımız tahlillerde beyne giden şah damarında ciddi bir hasar tespit ettik. Daha sonra felç riskiyle karşılaşmaması için o damarı temizleyeceğim. Ancak beyne giden bir damar olduğu için operasyon sırasında da felç kalma riski var. O nedenle çok dikkat edilmesi lazım ama en iyi şekilde halledeceğiz” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 
 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir