Perşembe , Haziran 21 2018

Kocaeli’nde Yürek Yakan Olay! Kızının Öldürüldüğü Davada Beraat Kararı Çıkınca Yüreği Dayanmadı


Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde engelli kızının boğazı kesilerek öldürüldüğü davaya katılan Şaban Deniz, kızının kocasının beraat etmesine dayanamadı ve adliyede kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. İşte detaylar…

Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde yürek yakan bir olay meydana geldi! Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde yaşayan ve hem işitme hem de duyma engelli olan Hacer Çetindağ, Selçuk Çetindağ ile evlendi ve çocukları da oldu. ancak 2015 yılında son derece vahşet denilebilecek bir olay meydana geldi ve Hacer Çetindağ, kocasının arkadaşı olan Erdal Kaya tarafından evde boğazı kesilerek vahşice katledildi. Çetindağ’ın öldürüldüğü dava ise Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü ve katili Erdal Kaya “kastan öldürme” suçundan ömür boyu hapse mahkum edildi.

ADLİYEDE KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Hacer Çetindağ’ın kızı ise E.N ise annesinin öldürüldüğü gün evde babasının da bulunduğunu ve ayrıca annesini odadan babasıyla Erdal Kaya’nın birlikte sürükleyerek çıkarttığını dile getirdi. Mahkeme heyeti ise küçük kızın ifadelerine her ne kadar önem verse de delil yetersizliği olmasından dolayı Selçuk Çetindağ’ın berat etmesine karar verdi.

Selçuk Çetindağ’ın beraat etmesinin ardından ise öldürülen Hacer Çetindağ’ın babası Şaban Deniz bu karar itibar etti ve oldukça da sinirlendi. Adliye koridorunda fenalaşan ve kalp krizi geçiren Deniz, burada yapılan her müdahaleye karşın hayatını kaybetti.

About

Check Also

FETÖ’cülerin Buluştuğu Kilise Ortaya Çıktı

Bazı FETÖ mensuplarının ABD’de buluşma mekanı olarak kendilerini kiliseyi seçtikleri belirlendi. ABD’nin New Jersey eyaletinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir