Perşembe , Haziran 21 2018

Seda Sayan’dan Olay Soru! Survivor’da Cinsellik Oluyor Mu?”


12 yıllık eşi Nihat Doğan’ı canlı yayın programına konuk eden Seda Sayan, program esnasında Nihat Doğan’ı şok eden bir soru sordu. Sayan, “Survivor’da cinsellik oluyor mu?” dedi. İşte detaylar…

Show T’de programını sunmaya devam eden Seda Sayan, programına öyle bir ismi çağırdı ki herkes şaşkınlık yaşadı. 12 yıl önce boşandığı eski eşi ünlü türkücü Nihat Doğan’ı programına davet eden Seda Sayan, programda ise Nihat Doğan’ı adeta şok eden bir soru sordu. Programı “Bir gün aşklar” biter şarkısıyla manidar bir şekilde açan Seda Sayan’a Nihat Doğan’dan da cevap gecikmedi ve ünlü türkücü “O da can” şarkısını söyledi. 

CANLI YAYINDA CİNSELLİK SORUSU

Şarkıların söylenmesinin ardından ise Nihat Doğan eski eşi Seda Sayan’a iltifat etti ve onu ilk tanıdığı gündeki gibi güzel olduğunu söyledi. Doğan, “Yıllardır susturdun beni, bugün konuşmaya geldim. Ne var ne yok hepsi bugün dökülecek. Hala aynısın vallahi, ilk gördüğüm gibisin. Sen dondurdun mu ne yaptın kendini? Beni dondurdu. 12 sene önce gördüm dondum, yine dondum, hala çok güzelsin.” dedi.

Seda Sayan ise Nihat Doğan’ı canlı yayında şok eden bir soru sordu ve “Survivor’da cinsellik oluyor mu?” dedi. Nihat Doğan ise bu soru karşısında şaşırdı ve daha sonra da “Kadınlar erkek, erkekler kadın gibi oluyor. Cinsellik düşünmüyorsun” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir