Perşembe , Haziran 21 2018

Şenol Güneş’ten Aykut Kocaman’a Tepki! “Algı Yapıyor”


Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’a eleştiride bulundu ve algı yaptığını söyledi. İşte detaylar…

Ziraat Türkiye Kupası’nda yarı final ilk maçında Beşiktaş evinde Fenerbahçe’yi ağırladı. Mücadele ise 2-2 berabere tamamlandı. Beşiktaş’ın golleri Negredo, Hasan Ali Kaldırım’dan (k.k) gelirken, Fenerbahçe’nin golleri ise Soldado ve Şener Özbayraklı’dan geldi. Maçın ardından ise açıklamalarda bulunan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, maçı kazanmak için sahaya çıktıklarını ve rakibi sahaya hapsettiklerinde golü bulduklarını söyledi. Ardından da çok basit goller yediklerini belirten Güneş, bu gollerin Fenerbahçe’ye avantaj sağladığını dile getirdi. 

AYKUT KOCAMAN ALGI YAPIYOR

Maçta yaşanılan gerginlikler ile ilgili olarak konuşmak istemediğini belirten Şenol Güneş, Quaresma’nın kırmızı kart gördüğü pozisyonda haksız olduğunu söyledi ve Soldado’nun da maç içerisinde birçok faul yaptığını ama kart görmeden oyundan çıktığını söyledi. 

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ın da açıklamalarını dinlediğini söyleyen Şenol Güneş, kocaman gibi kendisinin de hakemden rahatsız olduğunu söyledi ve başka şeyler de söylemek istediğini ancak söylediğinde ceza verildiğini dile getirdi. Ayrıca Aykut Kocaman’a da eleştirilerde bulunan Güneş, Kocaman’ın algı yarattığını söyledi ve “Ben konuşunca ceza alıyorum. Hocayı dinledim, ima ettiği şey hakem. Ben hakemden şikayetçiyim, ağzımı açamıyorum. Hep algı yapıyor. Ben de hakemden memnun değilim ki zaten. Maçı bir daha izleyince kimin ne yaptığını daha iyi görürüz.” dedi.  

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir