Cumartesi , Ağustos 4 2018

10 Gündür Kayıptı! Başına Çuval Geçirilmiş Ve Öldürülmüş Halde Bulundu


Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde bir tarlada başına çuval geçirilmiş ceset bulundu! Cesedin ise 110 gündür kayıp olan ve aranmakta olan Aziz Özbay’a ait olduğu tespit edildi. İşte detaylar…

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde korkunç bir olay yaşandı! Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde ki Karaçulha Mahallesi’nin yakınlarında yer alan bir otomotiv fabrikasının arkasında bulunan tarlayı sürmek için gelen vatandaşlardan birisi, çevreden gelen kötü kokulardan dolayı rahatsız oldu ve etrafa bakarken, başına çuval geçirilmiş bir ceset olduğunu fark etti. Cesedi gördüğünde ise hemen vakit kaybetmeden polis ekiplerine haber verdi ve olay yerini tarif etti. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri ise çevreyi güvenlik şeridi ile kapattı ve olay yerine gelen sağlık ekipleri cesedi inceledi. Cesedin ise bir bacağının paramparça olduğu görüldü.

10 GÜNDÜR KAYIPTI

Tarlanın içerisinde başına çuval geçirilerek atılan 30 yaşlarındaki erkek cesedi hakkında incelemelerde bulunan polis ekipleri ise kısa süre içerisinde cesedin kime ait olduğunu belirledi. Yapılan incelemelerde bulunan erkek cesedinin 10 gündür kayıp olan ve 12 yıldır Muğla’da yaşamakta olan Şanlıurfalı Aziz Özbay’a ait olduğu tespit edildi.

Olay yerindeki işlemlerin tamamlanmasının ardından ceset savcının da incelemesinden sonra Fethiye Devlet Hastanesi’nin morguna götürüldü. Olayı duyan yakınları ise hastaneye gelip cenazeyi teşhis etti. Olayla ilgili olaraksa soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir