Pazar , Haziran 24 2018

15 Temmuz Sonrası Karartma Harekâtı


Milletimiz 15 Temmuz gecesi büyük bir ihanete uğrayarak facianın eşiğinden döndü. Ancak bu olay maalesef bize 247 şehide mal oldu. 247 aslan parçası.

Aslında 17/25 Aralıktan 15 Temmuza kadar, Cumhurbaşkanı defalarca FETÖ örgütünün nedenli tehlikeli bir örgüt olduğundan bahsederken, başta parti yöneticileri, Bakanlar, Milletvekilleri, Bürokratlar hatta İslami STK lar, olayın çok abartıldığından ve Cumhurbaşkanının olayı kişiselleştirmesinden dem vurarak, Paralelle mücadeleyi geçiştirdiler.
Sonuç olarak Askeriye içerisine kümelenen FETÖ, dikkatinizi buraya çekmek istiyorum, Bürokrasiden aldığı destekle 15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştirdi.

Çünkü Başta yargı, askeriye, emniyet ve ilgili diğer bakanlıklarda görev yapan üst düzey yöneticiler, zaaflarının kurbanı olarak bu ihanete çanak tuttular.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Neden başlığımıza 15 Temmuz karartma harekâtı diyoruz.

Sebebi çok basit. Yıllardır bürokraside görev alan birisi olarak, net gördüğüm bir şey var. Gezi olaylarından tutun, 17/25 Aralık sürecine kadar, Cumhurbaşkanının şahsına ve ailesine dönük iftira ve hakaret  eden herkese bir güç sahip çıktı. Bu güç samimi, ihlaslı ve vatansever ne kadar bürokrat varsa hepsini itibarsızlaştırdı. Devletin zirvesine Vatanseverlerin çıkmasını engelledi. Engelleme de şu şekillerde gerçekleşti. Bu güç, Vatanseverlere iftira attı, montaj yaptı, kumpas kurdu, sahte deliller ve yalancı şahitlerle görevden uzaklaştırma yaptı. Bu tarz yöntemle tüm makamları ellerinde tutmayı başardılar.

Şimdi gelinen noktada tüm siyasi partilerde varlıklarını fazlası ile koruyorlar. İş dünyasında yine varlıklarını gizleyerek koruyorlar. Bürokrasi zaten 40 yıldır onların. Bu gücün siyasi partisi, mezhebi, meşrebi yok, herkesle irtibat kurup iş yaptırabiliyorlar.

Unutmayınız 17/25 Aralıktan sonra da 15 Temmuzdan sonra da sözüm ona paralel operasyonu bizzat kendileri yönetiyorlar.

Şu kadar kişiyi aldık, astık, ihraç ettik, bitirdik, yaşasın milli irade yalanları ile algı operasyonu yapmaya devam ediyorlar.

Örnek verirsek, bekçi bakıcı, memur, işçi, en yükseği şube müdürünü ellerinde hiçbir delil yokken sadece duyumla görevden alabiliyorsun da, 17/25 Aralıktan sonra hala onların kurum ve kuruluşlarına para transferi yapan, onlara işveren bir bürokrata her şey ortada olmasına rağmen neden dokunamıyorsun? Çocuklarını hala onların okullarına gönderen, Bankasya para Hareketi devam eden bürokratlara neden dokunamıyorsun?

Çünkü sen de onların tarafındasın! Kendini gizlediğini sanıyorsun. Ama yanılıyorsun. Sayın Cumhurbaşkanı sizi tiyatro izler gibi izliyor. Sizin kaç kuruşluk Adam olduğunuzu gözleri ile görmek, gerçekte hain olduğunuzu tespit etmek istiyor.

Ama kaçacak yeriniz yok. Zaman daraldı. Yeniden Büyük Türkiye’yi durduramayacaksınız. Biz bin yıldır ne hainler ne oyunlar ne kumpaslar gördük. Ama hepsinden, çok şükür Allah’ın yardımı ile çıktık.

Evet, yeni bir dünya kurulurken, yeniden büyük Türkiye inşa edilirken, siz sadece kahrolacaksınız. İnşallah Sultan Fatih’in torunları kaldıkları yerden Hak ve Adalet sistemini tüm dünyada hâkim kılacaklar.

15 Temmuz gecesi kahramanlık destanı yazan Milletimiz endişe etmesin. Hala bunlar içimizde, hatta utanmadan bize bile operasyon çekiyorlar endişesine kapılmasın. Allah’ın izni ile karanlık aydınlığı, Batıl Hakkı yenecek ve Yeniden Büyük Türkiye kurulacaktır.

Onlar istedikleri kadar karatma yapsınlar. Hainleri gizlediklerini sansınlar. Devletimiz üzerine düşeni en kısa zamanda yapacak ve bu kripto alçaklara haddini bildirecektir.

Selam, doğru yolda yalpalamadan yürüyenlere. Zaferse vatanı için yaşayıp, bu yolda mücadele eden herkesedir.
 

About Bilal OKUDAN

Check Also

Kendimize Sormamız Gerekenler

Neden asabiyiz?      Toplumsal baskı ve ötekileştirmeye maruz kalıyor muyuz?     Sevgisizlik ve şiddet neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir