Cuma , Haziran 22 2018

2 Çocuğunu Keserek Öldürmüştü! Samsun’lu Cani Anne Hakkında Çıkan Karar Şok Etti


Samsun’da bir annenin 3 ve 9 yaşındaki iki kızını öldürdüğü olayda şizofreni hastası olduğu belirlenen cani anneye ceza verilmediği öğrenildi.

Olay, Samsun İlkyardım ilçesinde geçtiğimiz Ağustos tarihinde yaşanmıştı. Olayda, bir anne 3 v3 9 yaşında olan kızlarını keserek öldürmüş ve büyük bir vahşete imza atmıştı. Türkiye’yi dehşete düşüren olayın ardından annenin şizofreni hastası olduğundan dolayı ceza almadığı belirlendi.

2 KIZINI DA KESEREK ÖLDÜRDÜ

Anne Ayfer K. evinde akşam saatlerinde sebebi belirlenemeyen bir şekilde cinnet geçirdi. Kendini kaybettiği öğrenilen annenin mutfakta eline geçirdiği ekmek bıçağı ile biri 3 biri de 9 yaşında olan iki kızını vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçaklayarak ağır yaralamıştı. Gözü dönmüş anne kızlarını keserek yaraladıktan sonra kendisini de keserek intihar girişiminde bulunmuştu. Olayın komşular tarafından duyulmasının ardından komşular olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Hastaneye kaldırılan küçük kızların yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenilmişti. Kızlarını öldüren anne hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılan annenin daha sonra şizofreni hastası olduğu belirlendiğinden dolayı mahkemeye getirilen rapor doğrultusunda ceza verilmediği öğrenildi. Anne Ayfer K.’nın cezaevinden çıkarılarak tedavi edilmek üzere Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine yatırıldığı öğrenildi.
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir