Salı , Haziran 19 2018

2017 Dünya Güzeli Seçilmişti! Gerçek Halini Gören Yıkılıyor


2017 Dünya Güzellik yarışması Çin’de düzenlenmiş ve Hint Model Manushi Chhillar yarışmayı kazanmıştı. Ancak yarışma sonrasında Chillar’in doğal halini gören herkes hemen tacını geri alın demekten kendini alı koyamadı.

2017 Dünya Güzellik Yarışması sadece 2 gün önce Çin Sanya kentinde düzenlenmiş ve Hint Model Manushi Cahillar yarışmada birinci olmuştu. Ancak yarışmanın sonrasında doğal hali ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan Hint model herkesi şaşkına çevirdi.

HERKES ONU KONUŞMUŞTU

Çin’de düzenlenen 2017 Dünya Güzellik Yarışmasında birinci seçilen Hint model yarışmayı kazanmasıyla herkesi kendisine hayran bırakmış ve tüm dünyada büyük bir merak uyandırmıştı. Herkes 20 yaşındaki modeli yakından tanımak ve güzellik kraliçesini doğal haliyle de görmek istemişti. 

DOĞAL HALİNİ GÖREN TACI GERİ ALIN DEDİ

Ancak yarışmadan sadece 2 gün geçtikten sonra doğal hali ile çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıkan 2017 Dünya Güzeli Hint model Manushi Chhillar, fotoğrafındaki doğal hali ile herkesi şok etti. Chhillar’ın fotoğrafını görenler ‘Hemen tacı geri alınsın, güzellik kraliçeliğini hak etmiyor gibi yorumlar yapmaktan kendisini alamadı.’ Çin’de güzellik yarışmasında dünya güzeli seçilen Manushi Chhillar’ın doğal haliyle çekilmiş fotoğraflarına gelen yorumlar da dünya basının da geniş şekilde yer aldı.
 

Haber Kaynağı : Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir