Cumartesi , Ağustos 4 2018

22 Yıl Sonra Buluşan Kardeşlere Fuhuş Çetesi Şoku


Eskişehir’de 22 yılın ardından kardeşine kavuşan Ahmet Baytos, kısa sürede yeni bir şok yaşadı. Baytos’un kardeşi fuhuş çetesi tarafından kaçırıldı ve salınması için 11 bin lira istendi. İşte detaylar…

Eskişehir’de akıl almaz olay! Eskişehir’de yaşamakta olan ve 17 yaşından sonra babası ile yaşadığı sorunların ardından evi terk eden Ahmet Baytos, Sivrihisar’da yaşamaya başladı ve burada bir dükkan açtı. 22 yıldır görüşemediği ve nerede olduğunu bilmediği kız kardeşi Ayla B. onunla sürpriz bir şekilde sosyal medya üzerinden iletişim kurdu ve ağabeyini görüşmek için evine davet etti. Baytos ise kardeşinin evine gittiğinde kardeşini görmenin sevincini yaşarken duydukları karşısında ise şok oldu.

FUHUŞ ÇETESİ DEHŞETİ

Ağabeyini eve davet eden Ayla B., kocası tarafından para karşılığında fuhuşa zorlandığını söyledi ve ağabeyinin karakola giderek şikayetçi olmasını istedi. Duydukları karşısında şok olan Baytos, hemen şikayetçi oldu ve kardeşinin kocası 27 yıl hapse mahkum edildi. Daha sonra ise Sivrihisar’da kardeşi ile birlikte yaşamaya başladı. Fakat Baytos’un kardeşi çalışmak ve şehirde yaşamak istemesinden dolayı merkezden bir iş buldular ve merkeze gittiler.

O sırada ise Ahmet Baytos topladığı 8 bin lirasını da kız kardeşinin çantasına koydu. Genç kadın ise çalıştığı kafede içeceğine uyuşturucu madde konulup kaçırıldı ve ardından da ağabeyine mektup yazdı. Yazmış olduğu mektupta zorla fuhuş yaptırıldığını iddia eden genç kadın, 11 bin lira karşılığında serbest bırakılacağını da yazdığı  iddia edildi.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir