Çarşamba , Temmuz 18 2018

27 Aralık 2017 Güncel Altın Fiyatları


Haftaya yükseliş içerisinde başlayan altın fiyatları, bu yükselişine devam ediyor. Tüm hafta boyunca düşmeyen ve yükselmeye devam eden altın fiyatları nasıl şekillendi? İşte detaylar…

Altın fiyatları geçtiğimiz hafta sonu itibari ile ani bir yükselişe geçti ve bu yükselişini yeni haftada da devam ettirdi. Yeni haftaya da yükselerek giren fiyatlar bir düşme endeksi göstermedi ve giderek yükselişini sürdürmeye devam etti. Özellikle son bir hafta içerisinde yeniden yükselen altın fiyatları hakkında ise ekonomi analistleri önemli açıklamalarda bulundu ve fiyatların nasıl şekilleneceği konusunda bilgiler verdi. Yılbaşına kadar altın fiyatlarında yükselişlerin olacağını söyleyen ekonomi analistleri yılbaşından sonra altın fiyatlarında bir düşüş beklendiğini ve bu sayede de dengelenmelerin olabileceğini belirtti. Peki hafta boyunca devam eden yükselişlerin ardından fiyatlar nasıl şekillendi?

27 ARALIK 2017 ALTIN FİYATLARI

27 Aralık itibari ile gram altın 157 liradan alıcısını bulmaya başladı. Çeyrek altının satış fiyatı ise 256 lira oldu. Ayrıca tam altın 1.024 lira olurken, yarım altının fiyatı 513 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.045 lira olurken, ons fiyatı 1.283 lira oldu.

Bunun yanı sıra 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 143 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.108 lir oldu. 14 ayar altın ise 89 lira olurken, gremse altının satış fiyatı 2.569 lira oldu.

About

Check Also

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dolar’ın Yükselişini Yorumladı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Batman’da düzenlediği basın toplantısında ekonomi ile ilgili vatandaşların kapalı endişeleri verdiklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir