Cumartesi , Ağustos 4 2018

4 Gündür Kayıp Olan Genç Direğe Asılı Halde Bulundu


Gaziantep’te 4 gün önce evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 21 yaşındaki Hüseyin Çalık, evlerine 3-4 kilometre uzaklıkta bulunan bir ormanlık alanda elektrik direğine asılı halde bulundu. İşte haberin detayı…

Gaziantep’te 4 gündür haber alınmayan 21 yaşındaki Hüseyin Çalık, evlerinden 3-4 kilometre uzaklıkta bulunan bir ormanda elektrik direğine asılı halde bulundu.

Gaziantep’in Şehitkamil İlçesi’ne bağlı olan Samköy’de ailesi ile birlikte oturmakta olan 21 yaşındaki Hüseyin Çamlık, 4 gün önce evden ayrıldı ve eden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Hüseyin Çalık’ı merak eden ve haber alamadığı için endişelenen aile ise hemen Jandarma’ya kayıp ilanında bulundu ve durumu aktardı.

KENDİSİNİ ASMIŞ VAZİYETTE BULUNDU

Evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadığı için kayıp ihbarında bulunan Hüseyin Çalık ise her yerde aranırken korkunç bir vaziyette bulundu. Erikçe ormanına ağaç dikimine giden orman işçileri burada elektrik direğine kendisini asarak intihar etmiş birisini gördü ve hemen durumu emniyete bildirdi.

Alınan ihbarın ardından ise olay yerine çok sayıda Jandarma, polis ve sağlık ekipleri intikal etti. Yapılan incelemelerde ise hayatını kaybeden şahsın Hüseyin Çalık olduğu tespit edildi. Daha sonra ise durum aileye bildirildi ve savcı incelemesinin ardından da ceset bölgeden alınıp hastane morguna götürüldü.

Olaya ilişkin de soruşturma başladı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir