Cumartesi , Ağustos 4 2018

4 Özbek Kadının Yaşadığı Evi Silahla Bastılar! Tecavüz Edip Kaçtılar


İstanbul’un Bağcılar semtinde 4 Özbek kadının evine giden 2 kişi, silah zoruyla kadınları ayrı ayrı tecavüz etti. İşte detaylar…

İstanbul’un Bağcılar semtinde akıl almaz bir olay gerçekleşti! İstanbul’un Bağcılar semtinde ki Yıldıztepe Mahallesi’nde oturan ve tekstil işi ile uğraşmakta olan Özbek uyruklu M.K.(46), M.M.(35), M.M.(44) ve D.A. beraber aynı evde kalıyorlar. 4 Özbek kadının evine ise geçen 19 Aralık tarihinde 2 kişi geldi ve evlerine giren iki kişi yanlarında bulunan silah ile kadınları tehdit ettiler ve sonra odaya çekip ayrı ayrı tecavüzde bulundular. Ardından da olayı kimseye anlatmamaları için tehditler savurup, kadınların telefonunu alarak evden uzaklaştılar. 

ZORLA ODALARA KAPATTILAR

Özbek kadınlar yaşadıkları korku dolu anların şokunu henüz atlatamazken iki kişinin evden gitmesinin ardından hemen polise şikayette bulundular ve verdikleri ifadelerinde, “Gece yarısı saat 03.00’de kapı çaldı. Kapıda daha önceden tanıdığımız ve Fatih olarak tanıdığımız biri vardı. Bize çok önemli değince kapıyı açtık. Yanındaki arkadaşı ile birlikte içeri girdiler. İçeri girdikten sonra silah çekip bizi zorla odalara kapatarak ayrı ayrı tecavüz ettiler. Daha sonra cep telefonlarımızı alıp kimseye bir şey söylememiz konusunda tembih edip saat 05.30 sıralarında  evden ayrıldılar” şeklinde konuştular. 

Polis ekipleri ise kadınların verdiği ifadelere göre öce Fatih A. isimli şahsı ardından da Ganibek Y. isimli şahsı yakaladılar ve gözaltına aldılar. İşlemleri tamamlanan iki şahıs daha sonra ise adliyeye sev edildi ve olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 
 
 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir