Pazartesi , Temmuz 16 2018

4 Yıl Boyunca Tecavüz Etti! Yetmedi Hırsızlık Yaptırıp Arkadaşlarına Pazarladı


İstanbul’da 15 yaşında tanıştığı genç kıza 4 yıl boyunca tecavüz eden Burhan A., bu da yetmezmiş gibi hem arkadaşlarına pazarladı hem de hırsızlık yaptırdı. Genç kız hırsızlıktan yakalanınca korkunç gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar…

İstanbul’da tam anlamıyla akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi! İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde yaşamakta olan 19 yaşındaki R.A isimli genç kız, 15 yaşındayken Burhan A. isimli zanlı ile tanıştı. Burhan A. ise 15 yaşındayken tanıdığı R.A’yı fırsat kolladığı bir anda zorla tecavüz etti ve genç kızın çıplak fotoğraflarını çekerek ona şantaj yaptı. 19 yaşına kadar tam 4 yıl genç kıza tecavüz eden Burhan A., bu yaptığı yetmezmiş gibi onu hem arkadaşlarına pazarladı ve hem de çalışmakta olduğu marketten hırsızlık yapmaya zorladı.

KORKUNÇ GERÇEK 4 YIL SONRA ORTAYA ÇIKTI

Genç kız ise her ne kadar yapmak istemese de fotoğraflardan dolayı şantaja maruz kaldığı için çalıştığı markette hırsızlık yaptı ve parayı da Burhan A.’ya verdi. Hırsızlığın anlaşılmasından dolayı ise gözaltına alınan genç kız, karakolda 4 yıldır yaşadıklarını anlattı ve parayı da neden aldığını anlattı. Korkunç gerçeğin ortaya çıkmasının ardından ise Burhan A. gözaltına alındı ve hakkında 27 yıl hapis istemi ie dava açıldı. Genç kızı pazarladığı iki arkadaşı daha gözaltına alındı ve onlara da haklarında 15’er yıl hapis cezası ile dava açıldı.

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir