Cumartesi , Temmuz 21 2018

430 Kişi Kayıp Polisi Aramaya Devam Ediyor


Geçtiğimiz günlerde Trabzon’un Maçka İlçesi’nde dereye uçan polis otomobilinin içinde bulunan ve akıntıya kapılarak kaybolan polis memuru Mehmet Ayan’ı bölgede 430 polis memuru aramaya devam ediyor. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde Trabzon’un Maçka İlçesi’nde şüphelendikleri bir aracı takip eden polis ekipleri Değirmendere’nin olduğu noktadaki Çatak Köprüsü’nden geçerken, otomobilin direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucunda polis aracı dereye uçmuş ve elim kaza sonrasında 1 polis memuru şehit olurken, 1 polis memuru da yaralanmıştı. Bunun yanı sıra aracın içerisinde bulunan polis memuru Mehmet Ayan ise derede akıntıya kapılarak kaybolmuştu. Kazanın olduğu günden bu yana ise bölgede aramalar aralıksız bir şekilde devam ediyor.

430 KİŞİ VE 2 HELİKOPTER ARIYOR

Derede akıntıya kapılarak kaybolan Mehmet Ayan’ı ise 58’i dalgıç olmak üzere 430 kişi arıyor ve aramalarda ise 2 tane de helikopter görev yapıyor. Hem havadan hem de karadan yapılan aramalarda ise Çatak Köprüsü’nün olduğu noktada ve derenin deniz ile birleştiği 25 kilometrelik alanda aramalar sürüyor. Bunun yanı sıra ekipler her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak derenin deniz ile buluştuğu noktaya ise ağ gerdi. Kaza gününden itibaren yapılan aramalarda hem ekipler hem de polis memuru Mehmet Ayan’ın ailesi her ne kadar umutlu olsa da 22 Mart tarihinden bu yana bulunamamasından dolayı artık ümitler tükenmeye başladı. Ayan’ın ailesi ise bölgede aramalar yapılırken bir an olsun ayrılmadı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir