Salı , Haziran 19 2018

5 Yaşındaki Küçük Kız Anlattı Mahkeme Salonu Buz Kesti: Canım Çok Acıyordu!


İstanbul’da yaşanan ve kan donduran işkence olayı mahkeme salonunda ayrıntıya kavuştu.  Henüz 5 yaşında olan babası ve üvey annesinin korkunç işkencesine maruz kalan S.S.K, mahkemede verdiği ifade de ‘Canım çok yanıyordu’ ifadeleriyle yürekleri dağladı.

Olay, İstanbul Fatih’te yaşandı. Babası ve üvey annesi tarafından korkunç bir işkenceye uğrayan 5 yaşındaki S.S.K yaşadığı dehşeti mahkemede verdiği ifadeyle gözler önüne serdi. Küçük kız verdiği ifadede, kendisini neden dövdüklerini bilmediğini yaramazlık yaptığı için dövdüklerini sandığını ancak canının çok acıdığını söyleyerek mahkeme salonunu büyük bir sessizliğe bürüdü.

ÜZERİNDE SİGARA SÖNDÜREREK, DİŞLERİNİ KIRDILAR

Olay, 5 Eylül 2017 tarihinde yaşanmış ve 5 yaşındaki küçük kıza babası ile üvey annesi tarafından yapılan işkencenin ortaya çıkmasıyla büyük tepki toplamıştı. Küçük kızın öz babası ile üvey annesi onu acımasızca döverken üzerinde sigara söndürdükleri ve dişlerini kırdıkları öğrenilmişti. Bununla da yetinmeyen acımasız baba ve üvey anne küçük kızın bedeninden aşağıya kaynar su dökerek vahşeti ikiye katlamıştı. Olayın ortaya çıkmasının ardından yakalanan öz baba İbrahim K. ve Hatice T. hakkında açılan dava devam ederken son görülen duruşmada 5 yaşındaki S.S.K’nın ifadesi dinlendi.

KÜÇÜK KIZ İFADE VERDİ MAHKEME SALONU BUZ KESTİ

Mahkemede 5 yaşındaki S.S.K.2nın ifadesi alınması için diğer sanıkların mahkeme salonunda çıkarıldığı ve mağdur S.S.K’nın Çocuk Esirgeme Kurumu Pedagogu ile Adliyede görevli olan bir pedagog eşliğinde ifadesi alındığı öğrenildi. İfadesinde, babasının kendisini kemerle dövdüğünü, üvey annesinin ayağına ve eline kaynar su dökerek kollarını, boynunu ve sırtını ısırdığını söyleyen küçük kız işkence edilirken canının çok yandığını söyleyerek mahkeme salonunu büyük sessizliğe bürüdü.
 

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir