Pazar , Temmuz 22 2018

8 Gündür Kayıp Olan Ufuk’tan Acı Haber


Hatay’ın Hassa ilçesinde Amanos Dağları eteklerinde 8 gün önce kaybolan ve bütün arama çalışmalarına rağmen bulunamayan Ufuk Tatar dan acı haber geldi. Arama kurtarma ekipleri Kayıp olan 6 yaşındaki Ufuk Tatar’ın cansız bedenini buldu.

Hatay’ın Hassa ilçesinde 8 gün önce babası ve amcası ile birlikte içme suyu almaya giden ve Amanos Dağı eteklerinde kaybolan 6 yaşındaki Ufuk Tatar’ın cansız bedenine ulaşıldı.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYORDU

Ufuk Tatar, ailesiyle birlikte yakınlarını ziyaret etmek için gittiği Arpalıuşağı Mahallesi’nde kaybolmuştu. Arama kurtarma ve jandarma ekipleri küçük çocuğun son görüldüğü su kaynağı, Amanos Dağı etekleri ve mahallede geniş çaplı arama çalışması yapmıştı. Bu Sabah yine erken saatlerde ekiplerin arama çalışmaları başladı.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

AFAD ve Jandarma Özel Harekat ekipleri bu sabah saatlerinde özel arazi arama insansız hava aracı ve eğitimli köpekler ile birlikte yeniden arama çalışmalarına başladı. Ekipler bugün arama çalışmalarını Yoluklar Mahallesi’nde yoğunlaştırdı. Küçük Ufuk’un kaybolduğu Arpalıuşağı Mahallesi’ne 5 kilometre uzaklıkta bulunan Katığın Kayası mevkisinde güvenlik korucuları arama çalışmaları yaparken Ufuk’un cansız bedenini buldu.

AİLE YASA BOĞULDU

Ufuk Tatar’ın nasıl öldüğüne ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken acı haberi alan aile ise gözyaşlarına boğuldu. 6 yaşındaki Ufuk Tatar’ın konuşma ve duyma engelli olduğu daha önce açıklanmıştı. Ufuk’un ikizi de kardeşinin bulunması için arama çalışmalarında ekiplere yardımcı oluyordu.

About admin

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir