Cumartesi , Temmuz 21 2018

8 Yaşındaki Kız Çocuğuna Mezarlığın Yanındaki Kuyuda Cinsel İstismarda Bulundular


Erzurum’da 13 ve 15 yaşlarındaki 2 çocuk, 8 yaşında olan bir kız çocuğunu mezarlık yakınında bulunan bir kuyuya götürdü ve kuyuda cinsel istismarda bulunup o anları bir de cep telefonu kamerasına kaydetti. İşte detaylar…

Erzurum’da kan donduran olay! Erzurum’un Aşkale İlçesi’nde geçtiğimiz 23 ağustos 2017 tarihinde 13 ve 15 yaşlarında olan 2 çocuk, 8 yaşında olan bir kız çocuğunu mezarlık yakınında bulunan bir kuyuya götürdü ve bu kuyunun içinde ona cinsel istismarda bulundu. Bu korkunç anları ise çocukların cep telefonuna kaydettiği öğrenildi.

2-3 DEFA İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ ANLATMIŞ

Olayın ortaya çıkmasının ardından ise gözaltına alınan E.G isimli çocuk, o iğrenç olayın yaşandığı gün internet kafede olduğunu ve Y.G isimli arkadaşının kendisini çağırıp ona bir sürprizinin olduğunu dile getirdi ve sonra da mezarlığın yanındaki kuyuya 8 yaşındaki kız çocuğunu getirdiği belirtildi. Burada ise Y.G’nin E.G’ye küçük kız ile daha önce 2-3 defa ilişkiye girdiğini anlattığını söyledi.

Küçük kıza tacizde bulundukları için 1 yıldan bu yana tutuklu olan Y.G ve E.G isimli çocuklar hakkında mahkeme heyeti ilk olarak 40,5 yıla kadar haklarında hapis cezası verdi. Ancak yaşlarının 18’den küçük olmasından dolayı cezaları 27 yıla düştü. Ardından da iki çocuğun cezası 7 yıla düştü ve tutukluluklarının ise devam etmesine karar verildi.

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir