Cumartesi , Ağustos 4 2018

9 Şubat 2018’de Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu? İşte Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Serbest piyasa altın fiyatlarında inişli çıkışlı gelişmeler yaşanıyor. Fiyatlar önceki gün düşüş gösterirken, bugün ise yeniden yükselişe geçti. İşte 9 Şubat 2018 serbest piyasa altın fiyatlarının detayları…

Serbest piyasa altın fiyatlarında inişli-çıkışlı gelişmeler yaşanıyor. Fiyatlar her geçen gün ve her geçen saniye değişiklik gösterebiliyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde büyük bir çıkış yaşayan altın fiyatlarında özellikle çeyrek altın ve gram altın gösterdiği yükselişi ile tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Fiyatlarda ise önceki gün bir kırılma yaşandı ve düşüşler başladı. Bu düşüşlerin ardından ise fiyatlar daha fazla alt seviyeye iniş göstermedi ve yeniden yükselmeye başladı. Ekonomi analistleri tarafından yapılan açıklamalarda ise altın fiyatlarındaki bu hareketliliğin devam edeceği belirtildi ve fiyatlarda çok büyük bir düşüş beklenmediği dile getirildi. Ayrıca yaşanılacak hafif düşüşler sonrasında ise fiyatların dengeli bir seviyede kalabileceği de belirtildi.  

9 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

9 Şubat itibari ile çeyrek altının satış fiyatı 263 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 162 lira oldu. Tam altın ise 1.050 lira olurken, yarım altının fiyatı 526 lira oldu. Ons fiyatı ise 1.319 liradan satılırken, Cumhuriyet altınının fiyatı ise 1.076 lira oldu. Ayrıca beşli altının satış fiyatı 5.234 liraya yükselirken, 22 ayar bileziğin fiyatı ise 146 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir