Pazartesi , Haziran 25 2018

Abdürrahim Albayrak Tudor’u Yerden Yere Vurdu! “Sen Nasıl Galatasaray’ın Hocasısın”


Galatasaray’ın eski ve en renkli yöneticilerinden bir tanesi olan Abdürrahim Albayrak, bir televizyon programına katıldı ve önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle Igor Tudor’a yönelik sert eleştirilerde bulunan Albayrak, “Sen nasıl Galatasaray’ın hocasısın” dedi. İşte detaylar…

Galatasaray’ın eski ve en renkli yöneticilerinden bir tanesi olan Abdürrahim Albayrak, TRT Spor’da ki Basın Tribünü programına konuk oldu ve burada Galatasaray’ın güncel konumunu değerlendirdi. İlk önce büyük bir itirafta bulunan Albayrak, yönetimde oldukları dönemde Pepe ile görüştüklerini ancak olmadığını söyledi. Bunun yanı sıra Albayrak, Dani Alves ile görüştüklerini ve yönetim değişmeseydi Alves’in Galatasaray’a geleceğini söyledi. Albayrak, “Fatih Terim Pepe’yi çok istiyordu. Ben Real Madrid ile konuştum fakat vermek istemediler. Eğer futbolcu bunu duyarsa kafası karışır ve Real Madrid ile Galatasaray arasındaki dostluk bağlarının tehlikeye gireceğini dile getirdiler. Dani Alves’in menajeriyle konuştuk, pazarlık ettik. Eğer yönetime devam etseydik Dani Alves Galatasaray’da sağ bek olacaktı.” dedi.

FATİH TERİM PARA KONUŞMAZ

Galatasaray’da son zamanların en çok konuşulan ismi olan Fatih Terim hakkında da konuşan Albayrak, ihtiyaç var dendiğinde Terim’in para bile konuşmadan Galatasaray’a geleceğini belirten Albayrak, “Galatasaray Başkanı, Fatih Terim’e ‘İhtiyaç var’ diye giderse para bile konuşacağını zannetmiyorum. Fatih hoca ile temas olduğunu zannetmiyorum. Galatasaray’ın başında bir teknik adam varken de, geliyorum demez.” dedi.

Igor Tudor’un  Beşiktaş maçından sonra “oyuncularım atmosferden korktu” açıklamasını ise çok sert bir şekilde eleştiren Abdürrahim Albayrak, “Galatasaray hocası futbolcularını satabilir mi? Benim oyuncularım atmosferden korktular diyor. Bu ne demektir ya? Sen nasıl Galatasaray’ın hocasısın? Hep futbolcular suçlu, kendisinin hiç suçu yok.” ifadelerini kullandı.

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir