Cuma , Ağustos 3 2018

Acıdan Ötanazi İstemişti, Artık Yüzü Gülüyor


Antalya’da diş beyazlatma tedavisi sırasında bütün dişlerini kaybeden ve Dayanılmaz ağrıları nedeniyle Ötenazi isteyen Suna’ya Öztürk’ün artık yüzü gülüyor.  Geçtiğimiz günlerde Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Sunay Öztürk’ün tedavisini sonuç verdi.

Dişlerini beyazlatmak isterken “delirten hastalık” adı verilen şiddetli ağrılar yüzünden zor günler geçiren ve hayatına son verilmesini daha isteyen Sonay Öztürk, Ankara’da bulunan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı.  Bu tedavi sayesinde Sunay Öztürk Hayata tutundu.

ARTIK YEMEK YİYEBİLİYOR

Bütün dişlerini kaybeden ve dayanılmaz ağrılar çeken genç kadın Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavi sayesinde artık yemek yemeye başladı.  41 yaşındaki Sunay Öztürk,  yeni tedavi sayesinde artık hayata daha umutlu bir şekilde bakıyor.

AĞRILARI HAFİFLEMEYE BAŞLADI

Başından geçenleri anlatan Öztürk, artık Gülhane’deki Tedavi sayesinde yüzüne bıçak gibi saplanan şiddetli ağrıların hafiflemesi başladığını dile getirdi. Sağ alt çenesinde devam eden şiddetli ağrıların da azaldığını söyleyen Öztürk, en başta bu Tedavinin uygulanması gerektiğini bu kadar zorluk çekmeyeceğini dile getirdi. Birçok defa başarısız ameliyatlar geçirdiğini söyleyen Öztürk,  kesilen sinirlerini ağrıları tetiklediğini şu anda bu tedaviyle onların tamir edildiğini söyledi. Ağrıları yüzünden Ötenazi bile İstediğini söyleyen Öztürk,  ilk geldiği gün de şu andaki ağrılar Arasında dağlar kadar fark olduğunu, bugüne kadar ameliyat olmak yerine buraya gelseydin bu kadar ağrıyı çekmeyeceğim dile getirdi.

About admin

Check Also

Bu Besinler Çocukların Beyin Gelişimini Destekliyor

Beslenme alışkanlıkları,  genetik faktörler ve çevresel faktörler beyin gelişimini etkiler.  Kısacası beyin gelişimi beynin fiziksel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir