Pazartesi , Haziran 25 2018

Acil Serviste Doktor Temizlik Personel Şefini Vurdu


Manisa’nın Soma İlçesi’nde ki Devlet Hastanesi’nde pratisyen olarak görev yapan Dr. L.A, hastanede bir diğer görevli olan temizlik personel şefi Halil Top’u acil serviste yaşadıkları tartışma sonrasında silahla vurarak ağır yaraladı. İşte detaylar…

Manisa’nın Soma İlçesi’nde akıl almaz bir olay meydana geldi. Manisa’nın Soma İlçesi’nde bulunan Soma Devlet Hastanesi’nde pratisyen olarak görev yapmakta olan Dr. L.A, acil serviste temizlik personel şefi olan Halil Top ile karşılaştı ve aralarında henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenden ötürü gerginlik yaşandı. Yaşanılan bu gerginlik ise büyüyerek tartışmaya dönüştü ve tartışma büyüdükçe olay daha kötü bir yere ilerledi.

3 EL ATEŞ ETTİ

Dr. L.A ile temizlik personel şefi Halil Top’un arasında çıkan tartışma giderek daha da büyüyünce Dr. L.A yanında bulunan silahını çıkarttı ve 3 el ateş edip, Hali Top’u hem bacaklarından hem de karnından yaraladı. Halil Top’un vurulmasının ardından acil serviste bulunan vatandaşlar korku ve panik içerisinde etrafa kaçışırken, hastanede bulunan doktorlar ise hemen Halil Top’a müdahalede bulundu ve yapılan müdahalesinin ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Durumunun ağır olduğu belirtilen Halil Top’un nişanlı olduğu da öğrenildi.

Yaşanılan olay sonrasında ise hastaneye gelen Jandarma ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu ve tutanak tuttu. Dr. L.A ise kısa sürede gözaltına alındı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.   

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir