Cuma , Haziran 22 2018

Acun Ilıcalı Sosyal Medyadan Duyurdu! Survivor’ın 3 Efsane Kadını All Star’da


Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada, Survivor 2018 All Star yarışmasında yarışacak olan kadınlar arasında yarışmaya damga vurmuş olan 3 efsane kadının yeniden yer alacağı ve mücadeleye devam edeceğini duyurdu.

TV8 ekranlarında büyük bir ilgi ile izlenen Survivor yarışması bu yıl bambaşka bir konseptle izleyicisinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Survivor’ın henüz ne zaman yayınlanacağı ve tüm yarışmacıları belli olmazken Acun Ilıcalı yarışmayla ilgili bir sürpriz yaptı ve sosyal medya hesabı Twitter’dan yarışmanın 3 kadın yarışmacısını açıkladı.

3 EFSANE İSİM YENİDEN SURVİVOR’DA

TV8 ekranlarında hırs, mücadele, açlık ve kazanma hırsını bir ada hayatında yaşanan zorlu mücadelelerle anlatan başarılı yapım Survivor’ın bu seneki konseptinde oldukça yenilik var. Acun Ilıcalı daha önce bu seneki Survivor’da erkeklerin hırslı ve başarılı ismi Turabi’nin yer alacağını duyurmuştu. Survivor 2018 All Star’ın henüz yayın tarihi belli olmazken Acun Ilıcalı bir sürpriz daha yaptı ve sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla bu yıl Survivor’da Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Merve Aydın’ın mücadelesine devam edeceğini duyurdu. Acun Ilıcalı ayrıca yeni Survivor’da All Star yarışmacılarının yeni Gönüllülere karşı yarışacağını da belirtti. Ilıcalı paylaşımında, tüm yarışmacılara başarılar dilemeyi de ihmal etmedi.

Haber Kaynağı : Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir