Pazar , Haziran 24 2018

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'na Dudak Uçuklatan Düğün Hediyesi! Tam 56 Milyon Lira!


Televizyoncu Acun Ilıcalı, kısa sürede evlenmeyi planladığı çocuğu Melisa’nın da annesi olan müstakbel eşi Şeyma Subaşı’na öyle bir düğün hediyesi aldı ki, duyanların dudağı uçukladı. 

Son günlerin gündemden düşmeyen çifti Acun Ilıcalı ile müstakbel eşi Şeyma Subaşı Eylül ayında yapacakları düğünlerinin hazırlıklarına tüm hızı ile devam ediyor. Acun Ilıcalı, düğünde eşine vereceği hediyeyi şimdiden aldı. İddialara göre ünlü televizyoncu, müstakbel eşi Şeyma Subaşı’na tam 56 milyon TL değerinde boğaza nazır bir ev hediye etti. 

DUDAK UÇUKLATAN HEDİYE
Fransa’da Eylül ayında yapılacak olan düğünle dünya evine girmeye hazırlanan ünlü çift, şimdiden hazırlıklarla uğraşmaya başladı. Acun Ilıcalı, düğün partisi için çok ünlü bir mekanı kapatırken, eşine bir jest de İstanbul’da yaptı. İddialara göre Ilıcalı Subaşı için Kuruçeşme’de 56 milyon TL değerinde boğaz gören bir ev satın aldı. Şeyma Subaşı’nın evlendikten sonra artık bu evde yaşaması bekleniyor. 

DOĞUM HEDİYESİ DE ÇOK KONUŞULMUŞTU
Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile ortak çocukları olan Melisa’yı dünyaya getirdiğinde Acun Ilıcalı kendisine bebek hediyesi olarak Nişantaşı’nda bir dükkan almıştı. Daha sonra burada bir butik açan Şeyma Subaşı, işler yolunda gitmeyince butiğini kapatmıştı. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir