Salı , Temmuz 17 2018

Adana’da Büyük Vicdansızlık! Engelli Kadının Çığlıklarına Polisler Yetişti


Adana’nın Seyhan İlçesi’nde cam kemik hastası olan Ayşe Cingöz, altgeçitten tekerlekli sandalyesi ile geçtiği sırada arkasından gelen bir hırsız tarafından cep telefonu çalındı. Cingöz’ün çığlıklarına ise polis ekipleri yetişti. İşte detaylar…

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde yaşamakta olan ve cam kemik hastası olan Ayşe Cingöz, gündüz saatlerinde tekerlekli sandalyesi ile ilerlerken, Atatürk Caddesi’nde bulunan Şehit Mustafa Sarı Alt Geçiti’nin olduğu noktaya geldi ve altgeçitten geçtiği esnada arkasından yaklaşan kimliği belirsiz bir şahıs, Cingöz’ün ayağının yan kısmında bulunan cep telefonu çaldı ve kısa sürede olay yerinden kaçtı.

ÇIĞLIKLARINA POLİSLER YETİŞTİ

Altgeçitten geçtiği sırada tekerlekli sandalyesinde ayağının yanında bulunan cep telefonunun kimliği belirsiz bir kişi tarafından çalınmasının arından büyük bir şok yaşayan ve o anda çığlık atmaya başlayan Cingöz’ün yardımına yakınlarında bulunan polis ekipleri koşturdu. Genç kadının çığlık seslerine koşan trafik polisi ekipleri, hemen normal ekipleri bölgeye çağırdı.

Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri, genç kadının ifadesini aldı ve olayın nasıl geliştiğini sordu. O esnada ise çevreden geçen vatandaşlar da genç kadına destek olurken, genç kadının feryatları ise onları da gözyaşlarına boğdu. Telefonunun kendisinin her şeyi olduğunu ifade eden Cingöz, kendisine bir şey olduğunda cep telefonuyla ailesini aradığını ve konuştuktan sonra hemen onların yanına geldiğini söyledi.

Olayla ilgili de soruşturma başladı.

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir