Cumartesi , Ağustos 4 2018

Adana'da Çocuk Cesedi Bulundu


Adana’da yol kenarında bulunan cesedin Çocuk Destek Merkezinde kalmakta olan 17 yaşındaki Deniz Munzur Altun’a ait olduğu öğrenildi. 
    

Olay, Çukurova ilçesindeki Şambayat Mahallesi Karaisalı Yolunda gerçekleşti. Yol kenarındaki ceset ilk olarak Şambayat Çocuk Destek Merkezinde kalan çocuklar tarafından fark edildi. Gece saatlerinde merkeze dönmekte olan çocuklar, yol kenarında hareketsiz birinin yattığını fark etti. Çocuklar, yol kenarında hareketsiz yatan kişinin, destek merkezinden bir günlüğüne izinli ayrılan arkadaşları Deniz Munzur Altun olduğunu anlayınca 112 Acil Servise ve polise ihbarda bulundular.   
    

Olay yerine intikal eden 112 Acil Servis Ekibi, 17 yaşındaki talihsiz çocuğun yaşamını kaybettiğini belirledi. Olayın meydana geldiği mahalde inceleme başlatan polis ekipleri ise Altun’un cesedine yakın civarda 2 tüp çakmak gazı ele geçirdi. 
    

17 yaşındaki talihsiz çocuğun hırsızlık ve uyuşturucu suçlarından poliste kaydı vardı. Ayrıca Altun’un, daha öncede Çocuk Destek Merkezinden defalarca kaçtığı öğrenildi. Altun’a ait ceset, polis tarafından yapılan incelemenin ardından Adana Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Çakmak gazı soluduğundan dolayı zehirlenerek hayatını kaybettiği tahmin edilen Altun’un, kesin ölüm nedeni ise otopsi incelemesinden sonra ortaya çıkacak. Polisin, olayla ilgili çok yönlü soruşturması sürüyor. 
 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir