Cuma , Haziran 22 2018

Adana'da Eğlence Havuzunda Taciz Timi Kuruldu!


Adana’da bir eğlence havuzunda artan taciz olayları nedeniyle önlem alındı. Havuzda taciz olaylarına karşı 12 kişilik güvenlik ekibi kuruldu. 

Adana’da etkili olan aşırı sıcak hava nedeniyle vatandaşlar aqua park ve havuzlara akın ediyor. Bir eğlence merkezi, hafta sonları 2 bin kişiyi ağırlarken müşterilerin verilen hizmetten memnun kalması için ilginç bir yönteme başvurdu. 

12 KİŞİLİK TACİZ TİMİ KURULDU
Son günlerde havuzlarda artan taciz olaylarından dolayı bir taciz timi kuruldu. 12 kişilik kadın ve erkeklerden oluşan güvenlik ekibi, gün boyunca havuz kenarında bekliyor ve müşterileri gözlüyor. Eğer bir taciz olayı yaşanırsa, ekip de anında müdahale ediyor. 

DIŞARIYA ÇIKARTIYORLAR
İşletmenin Genel Müdürü Sezer Ayvaz, alınan önlem hakkında bilgi verirken, yaşanan taciz olaylarının bu önlem sayesinde çok azaldığını söyledi. Böyle bir durumla karı karşıya kalınması durumunda ekibin söz konusu müşteriyi kibar bir dille uyardığını söyleyen Ayvaz, daha sonra da müşteriye dışarıya kadar eşlik ettiklerini belirtti. Ayvaz açıklamasının devamında, “Genelde işletmemizi aileler ziyaret ediyor. Olumsuz olayların önüne geçmek için böyle bir tim kurduk. Buradaki arkadaşlarımızla beraber havuzun kenarlarında gözetmenlerimiz eşliğinde olası sıkıntıda, sıkıntı yaşatan şahsı ya da genci alıyoruz, kibar bir dille uyararak dışarı kadar eşlik ediyoruz. Daha sonra da işletmemize bir daha gelmemesini istiyoruz.” ifadelerini kullandı. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir