Cumartesi , Temmuz 21 2018

Adana'da Kahvehaneye Tüfekli Saldırı! 1 Ölü, 4 Yaralı


Adana’nın merkez Yüreğir İlçesi’nde iki kişi arasında laf atma kavgası çıktı. Çıkan kavga sonrasında ise şahıslardan biri getirdiği tüfekle kahvehaneye rastgele ateş açtı ve 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi de yaralandı. İşte detaylar…

Adana’da yine akıllara durgunluk verecek bir olay meydana geldi! Adana’nın merkez Yüreğir İlçesi’nde ki Levent Mahallesi’nde İlker Cabadak ve Mert Bener arasında belirtilen iddialara göre laf atma meselesi yüzünden bir tartışma yaşandı. Fakat tartışma bir anda daha da büyüdü ve kavgaya dönüştü. Çıkan kavgayı ise çevrede araya girenler ayırdı ve daha da büyümesini engelledi.

KAHVEHANEYE RASTGELE ATEŞ AÇTI

Kavganın ayrılmasının ardından ise İlker Cabadak olay yerinden ayrıldı ve durumu ağabeyine anlattı. Ağabeyi Tolga Cabadak ile konuştuktan sonra yanına da aldıkları pompalı tüfekle Mert Bener’in çalıştığı kahvehaneye gittiler ve buraya gelir gelmez yanlarındaki tüfekle ateş etmeye başladılar. Açılan ateş sonrasında kahvehanede büyük panik yaşanırken, Mert Bener ise işletmede bulunan babasının silahı ile karşılık verdi ve iki tarafta birbirine ateş etmeye başladı.

Yaşanılan o korkunç anlarda ise durumu çevredekiler hemen sağlık ekipleri ile polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri ise kısa sürede hemen olay yerine geldi ve kahvehanenin etrafını çevirip güvenlik önlemi aldı. Sağlık ekipleri ise hemen yaralılara ilk müdahalesini yaptı ve Tolga Cabadak’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı olan 4 kişi ise hemen hastaneye kaldırıldı. Ayrıca Mert Bener ile 4 kişinin de gözaltına alındığı açıklandı.

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir