Pazartesi , Temmuz 23 2018

Adana'da Kardeş Cinayeti! Anne Babasına Laf Söyleyen Kardeşini Öldürdü


Adana’da iki kardeş arasında çıkan tartışma kanlı bitti. 24 yaşındaki Ahmet Uludağ ile kardeşi 22 yaşındaki Muhammet Uludağ arasında “Bunlar da anne baba mı?” tartışmasında ağabey kardeşini bıçaklayarak öldürdü. 

24 yaşındaki Ahmet Uludağ ile kardeşi 22 yaşındaki Muhammet Uludağ babasının evinde kız kardeşinin doğum gününü kutlamak için buluştu. İki kardeş arasında komşunun arabası nedeniyle başlayan kavga cinayetle sonuçlandı. 

“BUNLAR DA ANNE BABA MI?”
Adana’nın merkez Sarıçam ilçesi Şahintepe Mahallesi’nde dün gece yaşanan olayda, Ahmet Uludağ kız kardeşinin doğum gününü kutlamak için gittiği evinde babası ile sohbet ederken, “Baba, yan komşu araba almış” dedi. Ağabeyinin bu sözleri üzerine 22 yaşındaki Muhammet “Bunlar da anne baba mı?” dedi. Bu sözlere sinirlenen ağabey, kardeşine “Babamla nasıl konuşuyorsun” diyerek tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine aldığı bıçağı kardeşinin karnına sapladı. 

KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ, AĞABEY GÖZALTINDA
Muhammet, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne kaldırılırken, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ağabey Ahmet ve baba Ali Rıza da hastaneye giderken, polis hastanede kardeş katili ağabeyi gözaltına aldı. 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Baba Ali Rıza Uludağ ifadesinde olayı anlatarak yaşanan kavganın detaylarını verdi. Baba aynı zamanda, küçük oğlunu öldüren büyük oğlundan şikayetçi oldu. Emniyette işlemleri tamamlanan Ahmet Uludağ, adliyeye sevk edildi. 

 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir