Pazar , Haziran 24 2018

Adana’da Şok Eden Olay! Genç Kıza Sokak Ortasında Dayak


Adana’nın Seyhan İlçesi’nde genç bir kız sevgilisi ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışma sonrasında ise genç kız erkek arkadaşı tarafından sokak ortasında darp edildi. İşte detaylar…

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde görenleri şaşkına çeviren bir olay meydana geldi. Adana’nın merkez Seyhan İlçesi’nde yer alan Çınarlı Mahallesi’nde 30’lu yaşlardaki bir erkek ile genç sevgilisi birlikte yürüyorlardı. Daha sonra ise çift bir yerde oturdu ve aralarında henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışma çıktı. O anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı. Tartışmanın giderek şiddetlendiği anlarda ise genç kız, erkek arkadaşı tarafından darp edilmeye başlandı.

BOĞAZINI SIKTI

Genç kız ile tartışan 30’lu yaşlardaki sevgilisi önce genç kızı biraz yürüdükten sonra duvar dibinde sıkıştırarak darp etmeye başladı. Ancak her geçen dakikada darbın şiddeti giderek daha da arttı ve genç adam, kızın dakikalarca boğazını sıkıp tartaklamaya başladı. Genç kızın şiddete maruz kaldığını görenler ise müdahale etmek istedi ancak genç adam buna izin vermedi. Daha sonra ise olayın devam ettiğini görenler durumu polise ihbar ettiler.

Genç kızın sokak ortasında darp edildiği ihbarını alan polis ekipleri ise kısa süre içerisinde çiftin olduğu noktaya geldi ve durumun ne olduğunu için hemen çiftin arasına girdi. Ancak çift birbirinden şikayetçi olmayınca önce polis ekipleri sonra ise genç  adam ve sevgilisi olay yerinden ayrıldı.  

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir