Çarşamba , Haziran 20 2018

Adı Efsane 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Adı Efsane dizisi 25 Temmuz 2017 Salı günü yayınlanan 24. son bölümü ile seyirciyi yine ekranlara kilitledi. Son bölümde Fiko’nun vurulması ile aralarında gerğinlik yaşanan Hakan ve Ozan’ın arasının nasıl olcağı merak ediliyor. Naz ve Hakan arasındaki yakınlaşma birilerini rahatsız edecek mi? Sinan, Naz ‘ın kendi kızı olduğunu öğrenecek mi?

Her bölümü heyecan dolu olan Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi Adı Efsane’nin 25. Bölüm Fragmanı her zamanki gibi heyecan ile bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabilir ve izleyebilirsiniz. 

ADI EFSANE’NİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Dizinin 25 Temmuz 2017 Salı günü yayınlanan 24. Bölümünde,
Daha önce başına bela sardığı mafyanın adamları Fiko’nun bulunduğu araca ateş açarlar ve Fiko vurulur. Fiko’nun vurulması Sibel’i derinden etkiler ve başından bir saniye dahi ayrılmaz. Fiko’nun vurulmasına çok üzülür. Bu olay ise Hakan ile Ozan’ı karşı karşıya getirdi. Fiko’nun vurulmasında Ozan’ın parmağı olduğunu düşünen Hakan, Ozan’ı uyarır. Fiko’yu kendisinin kirli hayatından uzak tutmasını söyler. Ancak Ozan’ın Fiko ilgili düşünceleri vardır. Hakan ve Ozan arasındaki bu konuşma ikili arasında gerginliğe neden olur. 

deli-gonul-dizisi.jpg
 
Hakan ile Naz arasında bir yakınlık başlayacaktır. Naz, Hakan’a karşı olan hislerini belli eder ve Hakan’dan da bir karşılık görmek ister. Hakan ise Naz’ın rahat tavırlarından cesaret alır ve ikili arasında romantik dakikalar yaşanmaya ramak kalır. Hakan, Naz’ın elinden tutunca ikili arasındaki yakınlaşma bir anda başlar. 
 
Naz’ın annesi Reyhan Hanım, sinan’ı kızandan uzak durması için uyaracak. Naz ile Sinan’ın görüşmeleri Reyhan hanımı rahatsız etmektedir. Çünkü Sinan’ın Naz’ın kendi kızı olduğunu öğrenmesinden korkmaktadır. Reyhan hanımın uyarısının ardından Naz ile Sinan arasındaki görüşmeler sonlanacak mı?

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir