Cumartesi , Ağustos 4 2018

Adı Galatasaray’la Anılan Le Guen’den Sert Açıklamalar


Igor Tudor’un görevine son verilmesinin ardından adı Galatasaray ile anılan Bursaspor teknik direktörü Paul Le Guen önemli açıklamalar yaptı ve Bursaspor’da mutlu olduğunu dile getirdi. İşte detaylar…

Galatasaray’da sezona her ne kadar iyi başlansa da 8. haftadan sonra gelmeye başlayan istikrarsız sonuçların yanı sıra teknik direktör Igor Tudor’un her maçta farklı bir sistem denemesinden dolayı taraftarlar büyük tepki göstermiş ve yönetim ise Tudor’a destek vererek arkasında durduklarını açıklamıştı. Ancak son olarak deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor ile karşılaşan sarı kırmızılılar burada sahadan 2-1 mağlup ayrılınca taraftarların tepkisi daha da artmış ve başkan Dursun Özbek’in de bu mağlubiyet sonrası hayli gerildiği görülmüştü.

HER ŞEY ÇOK AÇIK

Havalimanında Cenk Ergün ile bir toplantı yapan ve ardından da ertesi gün yönetim kurulunu toplayan başkan Dursun Özbek Tudor ile yolların ayrıldığını ve erken seçim kararı aldıklarını açıklamıştı. Tudor’un yerine ise Bursaspor’un teknik direktörü Paul Le Guen gündeme gelmişti.

Adı Galatasaray ile anılan Bursaspor teknik direktörü Paul Le Guen, Gençlerbirliği ile oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu ve Bursaspor’da mutlu olduğunu dile getirdi. Kendisinin Bursaspor ile hala daha bir kontratının olduğunu söyleyen Paul Le Guen bu tür iddiaların nasıl çıktığına anlam veremediğini ve insanların bir şeyleri bulandırmaya çalışmalarına anlam veremediğini sözlerine ekledi.  

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir