Cumartesi , Ağustos 4 2018

Adıyaman’da Korkunç Olay! 4 Yaşındaki Kızını Boğarak Öldürdü


Adıyaman’da 45 gün önce fenalaşan 4 yaşındaki çocuğunu hastaneye kaldıran bir anne küçük kızı hastanede boğarak öldürmek istemişti. 45 gündür komada olan küçük çocuk yaşam savaşını kaybetti ve yoğun bakımda hayatını kaybetti.  İşte detaylar…

Adıyaman’da geçtiğimiz 1,5 ay öncesinde korkunç bir olay meydana gelmiş ve Zeynep A., hastanede öz kızını boğarak öldürmeye çalışmıştı. 4 yaşındaki kız çocuğu ise yoğun bakımda 45 gündür gördüğü tedavisinde yaşam mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti.

Adıyaman’da oturmakta olan Zeynep A., yaklaşık 1,5 ay öncesinde boşandığı eşinden olan 4 yaşındaki kızı Zekiye S. bir anda fenalaşınca küçük kızı hemen hastaneye kaldırdı. Küçük kız ise hastanede tedavi görürken odada kimse olmadığı bir anda anne Zeynep A. kızını bir elbisenin koluyla boğmak istedi ve kalbi durunca da doktorlara haber verdi. Doktorlar ise hemen küçük kıza müdahalede bulundu ve kalbi çalıştırıldı. Ancak beyin ölümü gerçekleştiği için komada kalan küçük kız makineye bağlandı.

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

Olay sonrasında ise doktorların polise haber vermesi sonucunda anne Zeynep A. ile N.Ç isimli bir şahıs gözaltına alındı. N.Ç serbest kalırken anne ise tutuklanıp cezaevine yollandı. Beyin ölümü gerçekleştiği için ve makineye bağlı olduğu için yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Zekiye S. ise 45 gündür sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti ve hayatını kaybettiği açıklandı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir