Pazartesi , Temmuz 16 2018

Adnan Oktar’dan Nagihan Alçı’ya Şok Sözler! “Bende Sana Kafayı Taktım”


Son günlerde firar eden bir kediciğinin itiraflarından dolayı oldukça konuşulan Adnan Oktar, kendi programını hedef alan Nagihan Alçı için yüz kızartacak bir olayının olduğunu iddia etti. İşte detaylar…

Kedicikleriyle ünlü olan ve A9 kanalında bu kedicikleri ile dini ve siyasi konuda programlar yapan Adnan Oktar, köşe yazısında kendisini hedef alan Nagihan Alçı için şok eden ifadeler kullandı. Daha önce köşe yazısında Adnan Oktar’ı eleştiren ve programına duyulan rahatsızlığını belirten Nagihan Alçı, “RTÜK denetimine açılması beni epey korkutuyor. Temel olarak AK Parti, özellikle kendine dindar diyen birtakım kişilerin yaptığı müstehcen ve dine hakaret gibi algılanacak yayınların önüne geçmek istiyor” ifadelerine yer vermişti. 

NAGİHAN ALÇI’YA ŞOK SÖZLER 

Nagihan Alçı’nın köşe yazısında kendi programını eleştirmesine ise Adnan Oktar’dan cevap gecikmedi. A9 kanalındaki programında bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Adnan Oktar, Nagihan Alçı’nın kendisine kafayı taktığını belirtti ve bundan memnuniyet duyduğunu söyledi. 

Ayrıca Nagihan Alçı’ya kendisinin de kafayı taktığını söyleyen Adnan Oktar, Nagihan Alçı’nın yüz kızartacak bir olayının bulunduğunu, bunu kendisinin bildiğini dile getirdi. Nagihan Alçı’nın kocasını ise kafaya takmadığını ve onun hakkında da çok şey bildiğini söyleyen Oktar, “”Bana kafayı takmaktan bir türlü kurtulamadı. Ben rahatsız değilim, memnunum. Ben de sana kafayı takmış vaziyetteyim. Hırçınlığının nedenini biliyorum. Asıl utanılacak bir olay var ki yani bilmiyorum. Muazzam utanılacak bir olay var. Yüz kızartacak bir olay var. Onun da ne olduğunu biliyorsun. Ben mi söyleyeyim?” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com  
 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir