Cumartesi , Ağustos 4 2018

Adnan Polat Şok Etti! “2021’de Galatasaray’ın Elinde Gayrimenkul Kalmayacak”


Galatasaray’ın eski başkanlarından bir tanesi olan Adnan Polat, sarı kırmızılı takımın elinde böyle giderse 2021’den sonra hiçbir gayrimenkulü kalmayacağını söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray’ın eski başkanlarından olan Adnan Polat, Galatasaraylılar Platformu toplantısına katıldı ve burada sarı kırmızılı kulüp hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın mali durumunun iyi olmadığını söyleyen Adnan Polat, bu gidişle sarı kırmızılı camianın 2021 yılında elinde gayrimenkulünün kalmayacağını söyledi. Bunun yanı sıra sarı kırmızılıların elinde sadece stat, yayın geliri ve sponsorluktan gelir kaynağı olacağını da sözlerine ekledi ve bunun da 80-120 milyon dolar arasında olacağını belirtti. Ayrıca Adnan Polat, kendisinin yeteneksizliklerinden dolayı işten kovduğu adamlara yönetimin 20-50 bin lira arasında maaş verdiğini de dile getirdi.

GALATASARAY’IN İYİLEŞECEĞİNE İNANMIYORUM

Galatasaray hakkında önemli değerlendirmelerde bulunan eski başkanlardan Adnan Polat, hırsızlıkların masaya konmadan Galatasaray’ın iyileşmeyeceğini ve kendisinin de Galatasaray’ın bu şartlarda iyileşeceğine inanmadığını dile getirdi.

Mevcut başkan Dursun Özbek ile görüştüğünü de söyleyen Adnan Polat, Özbek’in yaşanılan yolsuzlukları açıklayamadığını da iddia etti ve Özbek’in hür ve özgür iradesi ile karar verme imkanının kısıtlı olduğunu söyledi. Özbek’in karar verme yetkisinin kısıtlı olmasından dolayı ve bu yaşanılanlardan dolayı Galatasaray’ın geleceğini pozitif olarak düşünemediğini söyleyen Adnan Polat, sarı kırmızılı camia için sadece üzüldüğünü de dile getirdi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir