Pazar , Temmuz 22 2018

Ağrı’da Kaybolan Küçük Leyla’nın Ailesini Arayarak “Başınız Sağolsun” Diyen Kişinin Kimliği Şok Etti


Ağrı’nın Bezirhane Köyü’nde bayram ziyareti için gittikleri dedesinin evinin önünde oyun oynadığı sırada ortadan kaybolan ve 7 gündür haber alınamayan küçük Leyla’nın ailesine bugün gelen telefon herkesi şok etti.

Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da aranan Leyla hala bulunamadı.  Bugün programı canlı yayını devam ettiği sırada Leyla’nın babasının telefonunu arayan bir kişi telefonu açan amcasına çocuğun kendilerinde olduğunu söyleyerek “ Başınız sağ olsun” dedi.  Bu ifadelerin ardından hem amca hem de canlı yayındakiler büyük şok yaşarken arayan kişinin kimliği herkesi şaşkınlığa uğrattı.

ARTIK İHBARLAR İÇİN YENİ BİR NUMARA BELİRLENDİ

Kaybolan küçükleri Hanım bulunması için Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı bir soruşturma yürütmeye başladı.  Ağrı Valiliği koordinasyonunda Leyla’nın bulunması için 11 kişilik özel bir ekip oluşturulurken prizmasında görevli ekipler ihbarları tek bir noktada toplamak amacı ile yeni bir telefon numarası paylaştı.  Leyla Hakkında bilgi sahibi olanların oraya bilmesi için “0505 022 74 27” numaralı yeni bir ihbar hattı devreye sokuldu.

AMCAYI ARAYAN KİŞİ ÇOCUK ÇIKTI

Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Leyla’nın annesi Yusuf Aydemir gizli numaranın aradı Telefonda Başınız sağ olsun dediği belirtilmişti. Özel ekip bu konuyu da incelerken aramanın Başka bir ilden geldiği ve telefonunu açan kişinin olayı ile hiçbir ilgisi olmayan küçük yaştaki bir çocuk olduğunu belirledi. Ekipler bugüne kadar Leyla hakkında gelen bütün ihbarları anında karşılık verirken, sadece 15 dakika içerisinde bütün ihbarların asılsız olduğu belirlendi.

About admin

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir