Pazar , Temmuz 22 2018

Ağrı’da Kaybolan Leyla’dan 7 Gündür Haber Yok


Ağrı’nın Bezirhane köyünde Bayram ziyareti için gittiği dede senin evin önünden kaybolan Leyla’dan hala bir haber yok.  Arama kurtarma çalışmaları 7. gününde de devam ederken bugün aramalara jandarmadan gönderilen kadar ve ceset arama köpekleri de katıldı.  Köpekler bugün Leyla’nın bulunması için sazlık ve bataklık arazilerde de arama yaptı.

Ağrı’da dedesi ile bayramlaşmak için gittiği Bezirhane Köyü’nde kaybolan üç buçuk yaşındaki Leyla’nın kaybolmasından 7 gün geçmesine rağmen hiç bir iz bulunamadı.  Leyla Aydemir arama çalışmaları aralıksız olarak devam ederken jandarma ve AFAD köyünün yaklaşık 1 kilometre ötesinde bulunan sazlık alanda bu sabah itibariyle kadavra ve ceset arama köpekleri ile birlikte arama yaptı.

HER YER ARANDI

Küçük Leyla’nın köyde gidebileceği her yer uzman ekipler eşliğinde tekrar tekrar anda ancak aramalardan Hiçbir sonuç alınamadı.  Köy dışındaki alanlarda da küçük Leyla’yı bulmak için çalışmalar devam etti.  AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’de Leyla’nın kaybolduğu Bezirhane köyüne gelerek Aydemir ailesi ile bir araya geldi.

VAN AFAD BİRLİK MÜDÜRÜ’NDEN KÜÇÜK LEYLA HAKKINDA AÇIKLAMA

Van AFAD Birlik müdürü Sadi Ekin,  üç buçuk yaşındaki Leyla ailemin kaybolmasına ilişkin yaptığı açıklamada köyün bütün sınırlarının arandığını ancak Leyla’dan tek bir izin bulunmadığını söyledi. Leyla Aydemir arama çalışmalarını aralıksız devam ettiklerini söyleyen Ekin,  metruk binaların tamamına ve köy içerisinde bulunan tandır adı verilen eski su kuyularına baktıklarını köyün içerisindeki Dere yatağını, sazlıkları,  buğday kuyularını aradıklarını ancak hiçbir şekilde Leyla ile alakalı bir izle ulaşamadıklarını söyledi.

About admin

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir