Pazartesi , Temmuz 16 2018

Ahmet Bulut Arda’yı Resmen Açıkladı! “Transfer Yüzde 99…”


Milli futbolcu Arda Turan’ın menajeri olan Ahmet Bulut, Arda Turan’ın Medipol Başakşehir ile anlaşma sağladığını ve Barcelona’nın da anlaşmaya yüzde 99 evet diyeceğini söyledi. İşte detaylar…

Barcelona’da geçtiğimiz sezonda harikalar yaratan ancak bu sezon teknik direktörün değişmesiyle ve yaşadığı sakatlıktan dolayı bir türlü forma şansı bulamayan Arda Turan, devre arasında Katalan ekibinden ayrılmaya kesin karar vermiş ve bu sebeple de Avrupa’dan bazı takımlar ile temas haline geçmişti. Ancak Avrupa takımlarının yanı sıra Türk takımlarının da ilgilendiği Arda için en ciddi temas kuran ekip Medipol Başakşehir olmuştu. 

TRANSFER YÜZDE 99 BİTTİ

Arda Turan için ortaya çok fazla iddialar atılmış ve özellikle Beşiktaş’a geleceği belirtilmişti. Ancak iddialar bu yönde ilerlerken, Medipol Başakşehir Arda Turan ile temas sağladı ve Milli futbolcu için nabız yoklandı. Geçtiğimiz günlerde ise transfer resmiyet kazandı e Göksel Gümüşdağ bizzat İspanya’ya giderek Arda ile görüştü.

Arda’nın Medipol Başakşehir’e ilişkin transferi hakkında ise menajeri Ahmet Bulut bir açıklama yaptı ve anlaşmanın yüzde 99 tamamlandığını Barcelona’nın da Cuma günü kararını açıklayacağını dile getirdi. Bulut, “Şu an her şey olumlu gidiyor. 12 Ocak Cuma günü karar açıklanacak. Biz zaten Başakşehir’e evet dedik. Arda Turan da evet dedi. %99 Barcelona da evet diyecek. Sadece 1-2 pürüz kaldı. Transferin %99 bittiğini söyleyebilirim” dedi.
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir