Cumartesi , Ağustos 4 2018

Ahmet Bulut’tan Arda Turan Açıklaması! “İmza Atmadan Asla…”


Arda Turan’ın ve pek çok yıldız futbolcunun menajerliğini yapmakta olan Ahmet Bulut, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalar yaptı. En önemli açıklamaları ise Arda Turan ile ilgili oldu. İşte detaylar…

Barcelona’da top koşturan Milli futbolcumuz Arda Turan’ın ve pek çok önemli yıldız futbolcunun menajerliğini yapmakta olan Ahmet Bulut, çok önemli açıklamalarda bulundu. TRT Spor’da yayınlanan “Basın Tribünü” programının konuğu olan Ahmet Bulut, transfer gündemine ilişkin açıklamalar yaptı. Beşiktaş’tan bugüne kadar 1 lira dahi almadığını söyleyen Ahmet Bulut, bunun almayacağı anlamına da gelmediğini belirtti ve Tolgay Arslan konusuna değindi. Tolgay’ın Avrupa’da forma giyebilecek bir oyuncu olduğunu dile getiren Bulut, Beşiktaş ile sözleşme imzalamadan önce kendilerine teklif geldiğini söyledi. Bu zamana kadar ki en zor transferinin ise Adriano olduğunu söyleyen Bulut, “En zor transferim Adriano’ydu. 10 gün sürdü. Bir gün evet, bir gün hayır diyordu.” dedi.

ARDA TURAN İMZA ATMADAN KONUŞMAM

Arda Turan hakkında da açıklamalarda bulunan Ahmet Bulut, yıldız futbolcunun geleceği için ser verip sır vermedi. Arda Turan’ın imza atmadan asla konuşmayacağını söyleyen Ahmet Bulut, “Arda’nın çok iyi mukavelesi var. Ona göre bir yer arıyoruz. İmza atmadan asla konuşmam. Türkiye’den hiç bir kulüple görüşme olmadı. Arda’yı linç etmek doğru değil. Mesela milli maçta ironi yapıyor güldüğü anda. Bıraksalar ağlayacak aslında. Hemen linç ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın Pepe transferine ilişkin de açıklamalarda bulunan Bulut, PSG’nin çok daha iyi bir teklif sunduğunu ama Pepe’nin ikinci adam olmamak için Beşiktaş’ı seçtiğini ve şimdi ise siyah beyazlılarda mutlu olduğunu belirtti.  
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir