Pazartesi , Temmuz 16 2018

Ahmet Çakar’dan Aziz Yıldırım’a Sert Sözler! “Bana Hikaye Anlatmasın”


Eski hakem olan ve spor yorumculuğu yapan Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi ve Yıldırım’ın bu zamana kadar herkesi baskı altın almaya çalıştığını dile getirdi. İşte detaylar…

Beyaz TV’de yayınlanmakta olan “Derin Futbol” adlı spor programında yorumculuk yapmakta olan eski hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a sert sözlerle yüklendi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında özellikle hakemlere yönelik eleştirilerde bulunan Aziz Yıldırım’a tepki gösteren Ahmet Çakar, hakemler hakkında söylediklerinde Aziz Yıldırım’a hak verirken, yıllardır Aziz Yıldırım’ın soyunma odalarını ve hakem odalarını bastığını söyledi ve ayrıca koridorlarda kapıları tekmelediğini de dile getirdi. Bunların yanı sıra hakem Özgür Yankaya’nın bir daha stada gelemeyeceğini söylediğini ve o sözünün üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen Yankaya’nın Kadıköy’de Fenerbahçe maçı yönetemediğini söyledi.

HİÇ BANA HİKAYE ANLATMASIN

Aziz Yıldırım’ın yıllarca hakemler ve spor medyası üzerinde baskılar kurduğunu ve bu yüzden hakemlerin iyice korkaklaştırıldığını dile getiren Ahmet Çakar, Türk hakemlerinin cesaretli olmadığını da belirtti ve bu sözlerini ise Aziz Yıldırım’ın yanı sıra diğer kulüp başkanlarına da söylediğini belirtti. 

Aziz Yıldırım’ın yaptıklarıyla Türk futboluna nifak tohumlarını ektiğini söyleyen Ahmet Çakar, “”15 yılda 10 yılda artarak şiddetle, Türk futbolunu sabote eden, Türk futbolunun içine nifak tohumları atan, Türk futbolunun içine edenlerden biri ve en büyüğü Aziz Yıldırım’dır. Hiç bana hikaye anlatmasın. Bizleri bu hale, hakemleri bu hale komiteleri bu hale gelmesinde biz agresifleşiyoruz, hakemlerin korkmasında, federasyonlar susmak zorunda kalıyor. Sensin kardeşim.” dedi.
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir