Salı , Temmuz 17 2018

Ahmet Hakan’dan Flaş Seren Serengil Çıkışı! “Ekrana Getirdiğimiz İçin…”


Kanal D ekranlarında Ana Haber sunucusu olan Ahmet Hakan, Gülben Ergen ile yaşadığı olaylardan dolayı 3 gün cezaevinde yatan Seren Serengil’in cezaevi çıkışındaki görüntülerini gösterdikleri için izleyicilerden özür diledi. İşte detaylar…

Kanal D televizyonunda hafta içi her akşam Ana Haber’i sunmakta olan Ahmet Hakan, çok çarpıcı ifadeler kullandı ve bu açıklamaları ile pek çok kişinin beğenisini topladı. Geçtiğimiz Günlerde Gülben Ergen ile yaşadığı olaylardan dolayı hakkında kesinleşmiş hapis cezası çıkan Seren Serengil cezaevine girmiş ve 3 gün yattıktan sonra da cezaevinden çıkmıştı. Cezaevinden çıkan Seren Serengil’in o anları ise pek çok medya organı tarafından görüntülendi ve magazin haberlerinin yanı sıra haber bültenlerinde de gösterildi.  

AHMET HAKAN TEPKİ GÖSTERDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ana Haber bülteninde de Seren Serengil’in cezaevinden çıkış görüntüleri gösterildi. Serengil’in cezaevinden çıktığı görüntülerin sona ermesinden ise haber sunucusu Ahmet Hakan olaya şok bir tepki gösterdi. Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini ve Afrin’de ki operasyondan şehit haberleri sunduğunu belirten Hakan, böyle günlerde bu tarz bir haber sunduğu için izleyiciden özür diledi. Hakan, “10 şehit haberi verdim. Afrin harekatı zorlu biçimde sürüyor. Siyasi çekişmeler ise alıp başını gitmiş durumda. Böyle bir günde bir magazin ünlüsünün, bir başka magazin ünlüsünün gıybetini yaptı diye 3 gün hapse girmesinin ve bunun tadını çıkarmasının haberini ekrana getirdiğimiz için hepinizden özür diliyoruz. Kusura bakmayın” dedi. Ahmet Hakan’ın bu tepkisi ise izleyici tarafından büyük beğeni topladı. 

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com
 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir