Cumartesi , Ağustos 4 2018

Ahmet Nur Çebi: “Cenk’e 20 Milyon Euro Az”


Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Avrupa devlerini peşine takan Cenk Tosun için açıklamalarda bulundu ve Milli futbolcu için 20 milyon Euro’nun az olduğunu belirtti. İşte detaylar…

Beşiktaş ikinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor’da yayınlanmakta olan Basın Tribünü adlı programa konuk oldu. Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde ki Bayern Münih eşleşmesinden konuşmaya başlayan Çebi, Bayern Münih2in büyük bir takım ancak onların da Beşiktaş’tan çekindiğini söyledi. Daha o maça çok olduğunu da söyleyen Çebi, “Bayern Münih sonuç itibariyle büyük bir takım. Bayern takımı da bizden çekiniyordur. Herkesin havası iyi. Allah futbol şansı versin günümüzde olalım neden olmasın? Biz yani %60-40 bile demedik. Bayern Münih maçları için 1,5-2 ay var. Takım o havada değil bence. Dünkü oynadığımız maçta zaten oyuncular lige odaklandıklarının cevabını verdi.” dedi.

CENK’E 20 MİLYON EURO AZ  

Beşiktaş’ın şu an Avrupa’da ve Türkiye’de iyi bir konumda olduğunu söyleyen Ahmet Nur Çebi, geçmişte Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da güzel başarılar elde ettiğini açıkladı. Ayrıca transfer çalışmalarına yönelik de açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun’a tekliflerin geldiğini doğruladı ve Cenk için 20 milyon Euro’nun az olduğunu söyledi. Çebi, “20 milyon euro Cenk için hiçbir şey değil. Çok az bu değer. Cenk giderse tabii planlamalar yapılıyordur” ifadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir