Pazartesi , Haziran 25 2018

Ahmet Nur Çebi “Quaresma Tahrik Edildi”


Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe ile oynadıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu ve Quaresma’nın kırmızı kart gördüğü esnada tahrik edildiğini söyledi ve iki takımın da hoş olmayan bir futbol sergilediğini söyledi. İşte detaylar… 

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında karşılaştıkları ve 2-2 berabere kaldıkları Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin bu maça 3 gün önce oynanan lig maçındaki mağlubiyetin stresi ile çıkmış olabileceğini belirten Çebi, yaşanılan gerginliklerden dolayı iki takımın da hoş olmayan bir futbol sergilediğini söyledi ve sahada futbol dışında her şeyin olduğunu dile getirdi. 

QUARESMA TAHRİK EDİLDİ

Maçın devre arasında koridorda kavga çıktığı ve bu kavgaya kendisinin de katıldığı iddialarına da cevap veren Çebi, böyle bir şeyin olmadığını söyledi ve bir ara gerginliğin yaşandığını ve o sırada gerginliğin daha da artmaması için Fenerbahçeli Skrtel’i oradan çıkartmak için çektiğini ve kesinlikle kavga ile ilgili olarak çıkan haberlerin doğru olmadığını belirtti.

Ayrıca Ricardo Quaresma’nın kırmızı kart gördüğü pozisyonu da değerlendiren Çebi, o pozisyonda Ricardo’nun tahrik edildiğini belirtti ve büyük ceza almamasını temenni ettiklerini söyledi. Çebi, ”Umarım büyük ceza almaz. Karşı tarafında harekete baktığınız zaman tahrik edici bir harekette bulunduğunu görüyoruz. İnşallah bunu göz önünde bulundururlar. Bu hareketi tasvip etmiyorum. Karşı tarafında vurma hareketi olduğunu kayıtları izlediğinizde anlayacaksınız” dedi. 
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir