Çarşamba , Haziran 20 2018

Ailesi Evlatlıktan Reddedince Villasında Kafasına Sıktı


Antalya’da Osman Borazanoğlu isimli iş adamı, evinde ölü bulundu. Ticaretle uğraşan Osman Borazanoğlu’nun ailesi tarafından evlatlıktan reddedildiği ve tek başına yaşadığı villada kafasına ateş ederek intihar ettiği öğrenildi. 

Antalya’da ticaretle uğraşan iş adamı 34 yaşındaki Osman Borazanoğlu ailesi tarafından evlatlıktan reddedilince tek başına yaşadığı villada kafasına ateş ederek intihar etti. Borazanoğlu’nun evlatlıktan reddedilmesi kararını aile meclisinin verdiği öğrenildi. 

ARKADAŞI HABER ALAMAYINCA EVE GİTTİ
Bu Sabah saatlerinde Döşemealtı İlçesi, Yeşil Bayır Mahallesi’nde bulunan bir site içindeki villada yaşanan olayda, Osman Borazanoğlu’nun hem ailesi tarafından evlatlıktan reddedildiği, hem de işlerinin son zamanlarda kötü gittiği öğrenildi. Bu sabah ondan haber alamayan bir arkadaşının eve gitmesi ile olay ortaya çıktı. Arkadaşı eve gittiğinde Osman Borazanoğlu’nun elinde tabancayla yattığını fark edince durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. 

NOT BIRAKIP İNTİHAR ETTİ
Ekipler kısa süre içerisinde eve gelerek yaptıkları incelemede Osman Borazanoğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Evde yapılan incelemede, Osman Borazanoğlu’nun silahı kendisinin ateşlediği ve intihar ettiği belirlendi. İntihar etmeden önce Borazanoğlu’nun bir not yazdığı ve “Beni aile meclisi olarak evlatlıktan reddetmişsiniz. Ben de sizi bırakıp gidiyorum” dediği öğrenildi. Yapılan incelemenin ardından Borazanoğlu’nun cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. 

 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir