Cuma , Haziran 22 2018

Ailevi Sebeplerden Dolayı Bunalıma Giren Genç Kız İntihar Etti!


Uşak’ta 20 yaşındaki Gizem Gökçay isimli genç kız, ailevi sebeplerden dolayı yaşadığı bunalım sonucunda dedesinin tansiyon, şeker ve kalp ilaçlarını içerek intihar etti. 

Uşak’ta bir süredir ailevi sorunlar yaşayan ve bunalıma girdiği öğrenilen 20 yaşındaki Gizem Gökçay, evinde dedesinin ilaçlarını içerek intihar etti. Yakınları uzun süre boyunca odadan çıkmaması üzerine Gizem’in odasına girdiklerinde genç kızı hareketsiz yatarken buldu. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri genç kızı hastaneye kaldırdı. Ancak 20 yaşındaki Gizem Gökçay yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 

AİLEVİ SEBEPLERDEN BUNALIMA GİRDİ
Bugün Akşam saatlerinde Uşak’ta meydana gelen olayda, anne ve babasının ayrılması nedeni ile dedesinin yanında yaşamaya başlayan 20 yaşındaki Gizem Gökçay, dedesinin kullandığı tansiyon, şeker ve kalp haplarını içerek intihar etti. Genç kız kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Gizem Gökçay’ın cansız bedeninin otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. 

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI DİKKAT ÇEKTİ
Gizem Gökçy’ın intiharı hakkında polis ekipleri soruşturma başlatırken, genç kızın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da dikkat çekti. Genç kız, sosyal medya hesabındaki sevdiği sözler bölümünde paylaştığı gönderi ile sanki intiharını haber vermiş gibiydi. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir