Cumartesi , Ağustos 4 2018

AK Parti’den Kılıçdaroğlu’na Sert Tepki! “FETÖ Ağzıyla Konuşuyor”


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, MKYK toplantısının ardından önemli demeçler verdi ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemlerine cevap verdi. İşte detaylar…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, yılın son MKYK toplantısının ardından basın mensuplarının karşısına geçti ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Yılın özetine ilişkin açıklamalar yapan Mahir Ünal, daha sonra ise kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu’na sert sözlerle yüklendi. 

FETÖ AĞZIYLA KONUŞUYOR 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun mahkumların tek tip kıyafet giydirilmesine karşı çıkmasına eleştirilerde bulunan Mahir Ünal, ayrıca CHP liderinin 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak söylemlerini de hatırlattı ve sözlerinin ihanet noktasına geldiğini belirtti. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kasetle geldiğini söyleyen Mahir Ünal, adeta FETÖ ağzı ile konuştuğunu söyledi ve “Kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Temmuz sonrası söylemi, üslubu, stratejisi, sistematik olarak yürüttüğü bu siyaset biçimi artık milletimizin vicdanını kanatmaktan öte adeta bir ihanet noktasına gelmiş durumda. 15 Temmuz’u önce ‘kontrollü darbe, sonra tiyatro, öngörülmüş ama önlenememiş darbe olarak nitelendiren, FETÖ ağzıyla konuşan Kemal Kılıçdaroğlu şimdi de 15 Temmuz’un kahramanlarını itibarsızlaştırmak için kendi kulağına fısıldananları paylaşıyor. Kasetle gelen Kemal Kılıçdaroğlu kendini getirenlere bir diyet ödemektedir” dedi.  

About

Check Also

Son Başbakan Binali Yıldırım’dan Duygusal Veda

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım, bugün yapılan Ak Parti grup toplantısı sırasında veda konuşması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir