Pazartesi , Haziran 25 2018

Akıl Almaz Olay! 9 Yaşındaki Çocuk 4 Yaşındaki Kuzenini Vurdu!


Konya’da korkunç olay. Yerde bulduğu silahla oynayan 9 yaşındaki çocuk, kazayla 4 yaşındaki kuzenini vurdu. 

Konya’nın Kosova Mahallesi Furkan Sokak’ta bir apartmanın bahçesinde meydana gelen korkunç olayda, iddialara göre 9 yaşındaki Ş.G isimli çocuk, yerde bulduğu silahı oyun oynadıkları alana getirdi. 

4 YAŞINDAKİ KUZENİNİ VURDU
Çocuk silahla oynarken, bir anda ateş aldı ve tabancadan çıkan kurşun 4 yaşındaki Ş.G.’nin sağ göğsüne isabet etti. 9 yaşındaki çocuğun dede  Şenol G.’ye haber vermesi üzerine olay yerine gelen dede, torununu özel aracı ile evin yakınında bulunan özel bir hastaneye götürdü. 4 yaşındaki çocuğa ilk müdahale burada yapıldı. Çocuk daha sonra Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine devk edildi. Hayati tehlikesi bulunduğu öğrenilen çocuğun tedavisi ise hala devam ediyor. Dede Şenol G ise torununun evin bahçesinde bulduğu tabancayı polise teslim etti. 9 yaşındaki Ş.G. ise polis ekiplerine olay yerinde olanları anlattı. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir