Cumartesi , Ağustos 4 2018

AKOM Gün Verdi! İstanbul'a Fena Yağış Geliyor!


Yüksek sıcaklıklar Eylül ayında da devam ederken, AKOM’dan İstanbul’u serinletecek açıklama geldi. Önümüzdeki günlerden itibaren sıcak havalar yerini serin ve yağışlı havalara bırakacak. 

AKOM, İstanbul için sağanak yağış uyarısında bulundu. Sıcak ve mevsim normallerinin üstünde seyreden havalar, yavaş yavaş yerini sonbahara ve yağışlı havalara bırakmaya başlayacak. İşte Meteoroloji ve AKOM’dan yapılan son dakika uyarıları…

YAĞIŞLAR HAFTA ORTASINDA BAŞLAYACAK
Meteoroloji’den yapılan son değerlendirmelere göre hava sıcaklıkları artık adım adım düşmeye başlayacak. AKOM ise bugün bir açıklama yaparak, Çarşamba günü itibari ile İstanbul’da yağışlı havanın hakim olacağını ve sıcaklıkların hissedilir derecede azalacağını belirtti. Meteoroloji’den yapılan açıklamada ise Cuma günü havaların serinleyeceği ve yağmurun etkili olmaya başlayacağı belirtildi. 

AKOM SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI
AKOM, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, sıcak havaların bugün ve yarın da etkili olacağını, Çarşamba günü ise serin ve yağmurlu havanın etkili olmaya başlayacağını belirtti. Cuma günü İstanbul’da sıcaklıklar 5 derece birden azalacak ve sağanak yağış etkili olacak. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir