Cumartesi , Ağustos 4 2018

Alacak Verecek Meselesinde Kan Döküldü! 2 Yaralı


İstanbul Beşiktaş’ta ki Levent’te alacak verecek meselesi için bir kafede buluşan 2 kişi bir anda kavgaya tutuştu. Çıkan kavgada ise silahlar çekilince biri kafe çalışanı 2 kişi yaralandı. İşte haberin detayı…

İstanbul Beşiktaş’ta gündüz vakti silahlı bir saldırgan dehşet saçtı ve hem tartıştığı şahsı hem de bulundukları kafedeki bir çalışanı vurarak yaraladı.

Beşiktaş’ta bulunan Levent semtinde Süleyman Kutay ve Aytekin Kaya, aralarında bulunan bir alacak verecek meselesinden dolayı bir kafede buluşmak için anlaştılar. Kafede ise sabah saatlerinde buluştuklarında konuşmaya başladılar. Ancak masada oturan iki şahıs arasında konuşma yerini tartışmaya bıraktı ve tartışma da büyüyünce bir anda kavgaya dönüştü.

KAFEYE ATEŞ AÇTI

Alacak verecek meselesi yüzünden kavga etmeye başlayan iki şahsı kafa çalışanları ve kafede oturan vatandaşlar ayırdı. Ancak kavganın ayrılmasının ardından Aytekin Kaya, çantasında getirdiği silahı çekti ve Süleyman Kutay’a ateş etmeye başladı. Kurşunlardan biri ise Kutay’a isabet edrken bir diğeri de yerden sekti ve kafede çalışan bir garsonun boynuna geldi.

Kafede dehşet anları yaşayanlar ise hemen polise ve 112 ekiplerini arayarak durumu bildirdi. İhbar sonrasında ise kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri hemen kafenin etrafını çevirirken, silahlı saldırganı gözaltına alarak emniyete götürdü. Sağlık ekipleri ise yaralıları ilk müdahalesi sonrasında hastaneye götürdü.

Olaya ilişkin soruşturmanın ise sürdüğü öğrenildi.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir